Przejdź do treści

Kwiaciarnia Anna

Grudziądz·★4,59 · na podstawie 47 opinii

Opis

Kwiaciarnia Anna to kwiaciarnia w mieście Grudziądz. Pełny adres: Józefa Włodka 11, 86-300 Grudziądz, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 47 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,59. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, dostawa, zakupy stacjonarne, wjazd dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Kwiaciarnia Anna?
Klienci ocenili Kwiaciarnia Anna na 4,4 / 5 na podstawie 47 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,59. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Kwiaciarnia Anna jest otwarte?
Kwiaciarnia Anna działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Kwiaciarnia Anna można płacić kartą?
Tak, Kwiaciarnia Anna akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Kwiaciarnia Anna jest dostępne dla osób na wózku?
Kwiaciarnia Anna ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Kwiaciarnia Anna?
Kwiaciarnia Anna oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, dostawa, zakupy stacjonarne, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kwiaciarnia Anna?
Kwiaciarnia Anna znajduje się pod adresem: Józefa Włodka 11, 86-300 Grudziądz, Poland w mieście Grudziądz. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Oferta i udogodnienia

Firma prowadzona przez kobietę, Dostawa, Zakupy stacjonarne, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking, Parking płatny.

Inne kwiaciarnia — Grudziądz

Mapa konkurencji