Oficjalna strona
·
protektorsklep.pl
PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe
Opis
PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe to sklep motocyklowy w mieście Inowrocław. Pełny adres: Poznańska 305A, 88-100 Inowrocław, Poland.
Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 95 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,69. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, krótka wizyta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe?
Klienci ocenili PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe na 5,0 / 5 na podstawie 95 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,69. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe jest otwarte?
PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe można płacić kartą?
Tak, PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe?
PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe oferuje m.in.: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe?
PROTEKTOR odzież i akcesoria motocyklowe znajduje się pod adresem: Poznańska 305A, 88-100 Inowrocław, Poland w mieście Inowrocław. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★94
4★1
3★0
2★0
1★0
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
27 maja 2026
- obsługa
- polecam
- profesjonalny
★
★
★
★
★
23 maja 2026
- obsługa
- miły
★
★
★
★
★
21 maja 2026
- obsługa
- polecam
- miły
★
★
★
★
★
13 marca 2026
- obsługa
- miły
- super
★
★
★
★
★
16 lutego 2026
- obsługa
- polecam
- świetne
★
★
★
★
★
10 listopada 2025
- polecam
- sympatyczny
- cena
★
★
★
★
★
30 maja 2025
- obsługa
- polecam
- miły
★
★
★
★
★
20 stycznia 2025
- rewelacja
Klienci szukali też
Moto Mania
Sklep z częściami samochodowymi
★4,64 (48 opinii)
PROTEKTOR – sklep motocyklowy
Sklep motocyklowy
★4,65 (93 opinie)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
protektorsklep.pl
Największy sklep motocyklowy Bydgoszcz - 600 metrów dla ...
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Protektorsklep.pl | Bydgoszcz - Facebook
Otwórz w Google →
dobresklepymotocyklowe.pl
protektor - Dobre Sklepy Motocyklowe
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking.