Telefon
Janpol. Market Agd, RTV
Opis
Janpol. Market Agd, RTV to sklep agd w mieście Jasło. Pełny adres: Lwowska 24E, 38-200 Jasło, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 74 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,33. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, zakupy stacjonarne, dostawa tego samego dnia, parking dla wózków.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Janpol. Market Agd, RTV?
Klienci ocenili Janpol. Market Agd, RTV na 4,9 / 5 na podstawie 74 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,33. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Janpol. Market Agd, RTV jest otwarte?
Janpol. Market Agd, RTV działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Janpol. Market Agd, RTV można płacić kartą?
Tak, Janpol. Market Agd, RTV akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Janpol. Market Agd, RTV jest dostępne dla osób na wózku?
Janpol. Market Agd, RTV ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Janpol. Market Agd, RTV?
Janpol. Market Agd, RTV oferuje m.in.: dostawa, zakupy stacjonarne, dostawa tego samego dnia, parking dla wózków, wjazd dla wózków, krótka wizyta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Janpol. Market Agd, RTV?
Janpol. Market Agd, RTV znajduje się pod adresem: Lwowska 24E, 38-200 Jasło, Poland w mieście Jasło. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★69
4★3
3★0
2★0
1★2
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
5 stycznia 2026
- obsługa
- cena
- jakość
★
★
★
★
★
12 grudnia 2025
- polecam
- obsługa
- szybko
★
★
★
★
★
4 grudnia 2025
- polecam
★
★
★
★
★
21 października 2025
- polecam
★
★
★
★
★
29 stycznia 2025
- polecam
- obsługa
- szybko
★
★
★
★
★
7 stycznia 2025
- polecam
- obsługa
- szybko
★
★
★
★
★
30 grudnia 2024
- polecam
- czystość
- sumiennie
★
★
★
★
★
20 grudnia 2024
- polecam
- gorąco polecam
Klienci szukali też
extra AGD
Sklep AGD
★4,25 (33 opinie)
Planeta Sklep ze sprzętem AGD
Sklep AGD
★4,26 (33 opinie)
Media Expert
Sklep AGD
★4,40 (159 opinii)
Oferta i udogodnienia
Dostawa, Zakupy stacjonarne, Dostawa tego samego dnia, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Akumulatory, Elektronika, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.