Przejdź do treści

Ubezpieczenia Katowice Radockiego 152

Katowice·4,71 · na podstawie 43 opinii

Opis

Ubezpieczenia Katowice Radockiego 152 to agencja ubezpieczeniowa w mieście Katowice. Pełny adres: Radockiego 152, 40-645 Katowice, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 43 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,71. Firma działa przez 6 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Ubezpieczenia Katowice Radockiego 152?
Klienci ocenili Ubezpieczenia Katowice Radockiego 152 na 4,7 / 5 na podstawie 43 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,71. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Ubezpieczenia Katowice Radockiego 152 jest otwarte?
Ubezpieczenia Katowice Radockiego 152 działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Ubezpieczenia Katowice Radockiego 152?
Aby umówić wizytę w Ubezpieczenia Katowice Radockiego 152, zadzwoń pod +48 690 600 701.
Jak dojechać do Ubezpieczenia Katowice Radockiego 152?
Ubezpieczenia Katowice Radockiego 152 znajduje się pod adresem: Radockiego 152, 40-645 Katowice, Poland w mieście Katowice. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★37
4★3
3★1
2★0
1★2

Wybrane opinie klientów

26 marca 2026
  • miły
  • polecam
  • świetne
22 grudnia 2025
  • miły
  • super
  • profesjonalny
21 lutego 2024
  • miły
  • polecam
  • obsługa
21 maja 2021
  • miły
  • polecam
  • obsługa
23 kwietnia 2019
  • obsługa
5 czerwca 2017
  • polecam
  • sympatyczny
  • sprawnie

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Inne agencja ubezpieczeniowa — Katowice

Mapa konkurencji