Przejdź do treści

Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach

Katowice·4,48 · na podstawie 346 opinii

Oficjalna strona · jozefrobotnik.katowice.pl

Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach to kościół katolicki w mieście Katowice. Pełny adres: prof. Jana Mikusińskiego 8, 40-146 Katowice, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 346 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,48. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach?
Klienci ocenili Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach na 4,4 / 5 na podstawie 346 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,48. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Czy Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach jest dostępne dla osób na wózku?
Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach?
Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach?
Kościół p. w. św. Józefa Robotnika w Katowicach znajduje się pod adresem: prof. Jana Mikusińskiego 8, 40-146 Katowice, Poland w mieście Katowice. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★249
4★48
3★23
2★5
1★21

Wybrane opinie klientów

17 marca 2026
  • klimat
  • miejsce
  • warto
3 marca 2026
  • czystość
12 stycznia 2025
  • miejsce
  • idealny
21 stycznia 2022
  • warto
  • pięknie
  • niestety
11 stycznia 2021
  • klimat
  • czystość
  • przytulnie

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta.

Inne kościół katolicki — Katowice

Mapa konkurencji