Przejdź do treści

Wydział komunikacji i transportu

Kędzierzyn-Koźle·★3,43 · na podstawie 115 opinii

Opis

Wydział komunikacji i transportu to wydział komunikacji w mieście Kędzierzyn-Koźle. Pełny adres: 220, Plac Wolności 13, Kędzierzyn-Koźle, Poland.

Średnia ocena klientów to 3,2 / 5 (na podstawie 115 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 3,43. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Wydział komunikacji i transportu?
Klienci ocenili Wydział komunikacji i transportu na 3,2 / 5 na podstawie 115 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 3,43.
Kiedy Wydział komunikacji i transportu jest otwarte?
Wydział komunikacji i transportu działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy Wydział komunikacji i transportu jest dostępne dla osób na wózku?
Wydział komunikacji i transportu ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Wydział komunikacji i transportu?
Wydział komunikacji i transportu oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Wydział komunikacji i transportu?
Wydział komunikacji i transportu znajduje się pod adresem: 220, Plac Wolności 13, Kędzierzyn-Koźle, Poland w mieście Kędzierzyn-Koźle. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★45
4★11
3★13
2★11
1★35

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 19 czerwca 2026
  • szybko
  • wizyta
  • miły
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 21 kwietnia 2026
  • niestety
★ ★ ★ ★ ★ 30 marca 2026
  • wymiana
  • miejsce
  • super
★ ★ ★ ★ ★ 23 marca 2026
  • szybko
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 19 maja 2025
  • niestety

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.