Oficjalna strona
·
zielarski-vital.pl
Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL
Opis
Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL to sklep zielarski w mieście Kołobrzeg. Pełny adres: Armii Krajowej 30A, 78-100 Kołobrzeg, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 35 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,69. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: zakupy stacjonarne, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL?
Klienci ocenili Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL na 4,7 / 5 na podstawie 35 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,69. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL jest otwarte?
Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL można płacić kartą?
Tak, Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL?
Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL oferuje m.in.: zakupy stacjonarne, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL?
Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL znajduje się pod adresem: Armii Krajowej 30A, 78-100 Kołobrzeg, Poland w mieście Kołobrzeg. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.zielarski-vital.pl
zielarski-vital.pl
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL | Kołobrzeg - Facebook
Otwórz w Google →
mapa.targeo.pl
Sklepy Zielarsko-Medyczne VITAL Urban Spółka Jawna
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Zakupy stacjonarne, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.