Restauracja Sonada Kórnik(Bnin)
Opis
Restauracja Sonada Kórnik(Bnin) to restauracja w mieście Kórnik. Pełny adres: Błażejewska 24A, 62-035 Kórnik, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 392 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,71. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: miejsca na zewnątrz, dostawa bezkontaktowa, dostawa, drive-through.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Restauracja Sonada Kórnik(Bnin)?
Kiedy Restauracja Sonada Kórnik(Bnin) jest otwarte?
Kiedy najmniej tłoczno w Restauracja Sonada Kórnik(Bnin)?
Czy Restauracja Sonada Kórnik(Bnin) oferuje dostawę lub wynos?
Jakie udogodnienia oferuje Restauracja Sonada Kórnik(Bnin)?
Jak dojechać do Restauracja Sonada Kórnik(Bnin)?
Rozkład ocen
Klienci szukali też
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
Sonada Restauracja Kórnik-Bnin | Kórnik gmina - Facebook
Otwórz w Google →Sonada Restauracja Kórnik-Bnin - Instagram
Otwórz w Google →Sonada Restauracja Kórnik-Bnin - Facebook
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Miejsca na zewnątrz, Dostawa bezkontaktowa, Dostawa, Drive-through, Na wynos, Na miejscu, Lunch, Kolacja, Dla samotnych gości, Jedzenie nocą, Szybkie danie, Małe dania, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Cicho, Turyści, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking, Darmowy parking przy ulicy.