Przejdź do treści

Kamil Najlepszy Studio Reklamy

Kościelniki Średnie·4,86 · na podstawie 34 opinii

Oficjalna strona · sites.google.com

Kamil Najlepszy Studio Reklamy — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Kamil Najlepszy Studio Reklamy to przyciemnianie szyb w mieście Kościelniki Średnie. Pełny adres: Kościelniki Średnie 1b, 59-820 Kościelniki Średnie, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: detailing kamperów, drukarnia, oklejanie samochodów.

Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 34 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,86. Firma działa przez 6 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Kamil Najlepszy Studio Reklamy?
Klienci ocenili Kamil Najlepszy Studio Reklamy na 5,0 / 5 na podstawie 34 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,86. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Kamil Najlepszy Studio Reklamy jest otwarte?
Kamil Najlepszy Studio Reklamy działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy Kamil Najlepszy Studio Reklamy jest dostępne dla osób na wózku?
Kamil Najlepszy Studio Reklamy ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Kamil Najlepszy Studio Reklamy?
Kamil Najlepszy Studio Reklamy znajduje się pod adresem: Kościelniki Średnie 1b, 59-820 Kościelniki Średnie, Poland w mieście Kościelniki Średnie. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★34
4★0
3★0
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

28 lutego 2026
  • polecam
  • czystość
  • świetne
27 lutego 2026
  • polecam
  • czystość
  • sumiennie
2 lutego 2026
  • polecam
30 stycznia 2026
  • polecam
  • czystość
  • świetne
22 stycznia 2026
  • fachowo
  • usługa
  • jakość
22 stycznia 2026
  • polecam
  • profesjonalizm
22 stycznia 2026
  • polecam
  • czystość
  • świetne
21 stycznia 2026
  • profesjonalny
  • cena

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków.