Przejdź do treści

JYSK Koszalin

Koszalin·4,48 · na podstawie 413 opinii

Opis

JYSK Koszalin to sklep meblowy w mieście Koszalin. Pełny adres: Forum Shopping Center, Krakusa i Wandy 36, 75-824 Koszalin, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: meble biurowe, meble ogrodowe, meble sypialniane, meble zewnętrzne, sklep z firanami.

Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 413 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,48. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, parking dla wózków, brak wjazdu dla wózków, krótka wizyta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać JYSK Koszalin?
Klienci ocenili JYSK Koszalin na 4,5 / 5 na podstawie 413 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,48. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy JYSK Koszalin jest otwarte?
JYSK Koszalin działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w JYSK Koszalin można płacić kartą?
Tak, JYSK Koszalin akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy JYSK Koszalin jest dostępne dla osób na wózku?
JYSK Koszalin ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje JYSK Koszalin?
JYSK Koszalin oferuje m.in.: dostawa, parking dla wózków, brak wjazdu dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do JYSK Koszalin?
JYSK Koszalin znajduje się pod adresem: Forum Shopping Center, Krakusa i Wandy 36, 75-824 Koszalin, Poland w mieście Koszalin. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★275
4★86
3★32
2★8
1★12

Wybrane opinie klientów

14 marca 2026
  • obsługa
  • polecam
  • przyjazne
25 października 2025
  • polecam
  • personel
  • fachowo
30 kwietnia 2025
  • obsługa
  • polecam
  • porządek
3 września 2019
  • obsługa
  • porządek
  • klimat

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Parking dla wózków, Brak wjazdu dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep meblowy — Koszalin

Mapa konkurencji