Przejdź do treści

The European Institute of Education Engram

Kraków·4,75 · na podstawie 74 opinii

Oficjalna strona · uczsieinteligentnie.pl

The European Institute of Education Engram — umów wizytę

Otwórz w Google →

Opis

The European Institute of Education Engram to centrum szkoleniowe w mieście Kraków. Pełny adres: Olimpijska 17, 30-065 Kraków, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: szkoła ogólnokształcąca.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 74 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,75. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30–17:00. Wśród udogodnień: zajęcia online, usługi na miejscu, darmowy parking przy ulicy, darmowy parking.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać The European Institute of Education Engram?
Klienci ocenili The European Institute of Education Engram na 4,7 / 5 na podstawie 74 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,75. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy The European Institute of Education Engram jest otwarte?
The European Institute of Education Engram działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w The European Institute of Education Engram?
Aby umówić wizytę w The European Institute of Education Engram, zadzwoń pod +48 509 050 132 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Jakie udogodnienia oferuje The European Institute of Education Engram?
The European Institute of Education Engram oferuje m.in.: zajęcia online, usługi na miejscu, darmowy parking przy ulicy, darmowy parking. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do The European Institute of Education Engram?
The European Institute of Education Engram znajduje się pod adresem: Olimpijska 17, 30-065 Kraków, Poland w mieście Kraków. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★68
4★1
3★1
2★0
1★4

Wybrane opinie klientów

28 maja 2026
  • dzieci
  • warto
8 kwietnia 2026
  • dzieci
  • polecam
25 listopada 2025
  • dzieci
  • warto
  • warsztat
12 sierpnia 2025
  • polecam
  • fantastyczny
  • atmosfera
4 kwietnia 2025
  • dzieci
  • polecam
  • atmosfera
24 lutego 2025
  • polecam
  • fantastyczny
  • sprawnie
1 lutego 2025
  • skutecznie
  • świetne
  • przyjazne

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Zajęcia online, Usługi na miejscu, Darmowy parking przy ulicy, Darmowy parking.

Inne centrum szkoleniowe — Kraków

Mapa konkurencji