Oficjalna strona
·
fitnesskwadrat.pk.edu.pl
Fitness Club SQUARE
Siłownia KrakówCentrum wellness KrakówInstruktor aerobiku KrakówKlub bokserski KrakówKlub fitness KrakówSauna KrakówSolarium Kraków
Opis
Fitness Club SQUARE to siłownia w mieście Kraków. Pełny adres: Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: centrum wellness, instruktor aerobiku, klub bokserski, klub fitness, sauna.
Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 29 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,75. Firma działa przez 6 dni w tygodniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Fitness Club SQUARE?
Klienci ocenili Fitness Club SQUARE na 4,6 / 5 na podstawie 29 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,75. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Fitness Club SQUARE jest otwarte?
Fitness Club SQUARE działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Fitness Club SQUARE?
Najmniej tłoczno w Fitness Club SQUARE bywa w poniedziałek około godziny 13:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak umówić wizytę w Fitness Club SQUARE?
Aby umówić wizytę w Fitness Club SQUARE, skorzystaj ze strony internetowej firmy lub z danych kontaktowych w wizytówce Google.
Czy Fitness Club SQUARE jest dostępne dla osób na wózku?
Fitness Club SQUARE ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Fitness Club SQUARE?
Fitness Club SQUARE znajduje się pod adresem: Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków, Poland w mieście Kraków. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★24
4★3
3★0
2★0
1★2
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
27 grudnia 2025
- świetne
- atmosfera
- obsługa
★
★
★
★
☆
10 grudnia 2023
- świetne
★
★
★
★
★
24 lutego 2023
- atmosfera
- obsługa
- cena
★
★
★
★
★
30 sierpnia 2022
- cena
- klimat
- parking
Klienci szukali też
Kwadrat. Students club
Klub
★4,31 (2637 opinii)
Infinity Fitness
Siłownia
★4,72 (205 opinii)
Zdrofit Kraków Podium Park
Klub fitness
★4,46 (426 opinii)
Oops!! Studio Fitness
Siłownia
★4,81 (160 opinii)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
fitnesskwadrat.pk.edu.pl
Fitness Kwadrat
Otwórz w Google →
www.fresha.com
Fitness Club SQUARE - Stanisława Skarżyńskiego 1 ... - Fresha
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Fitness Klub KWADRAT CSiR Politechniki Krakowskiej | Kraków
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków.