Telefon
Baron Barber Wielopole
Opis
Baron Barber Wielopole to szkoła barberska w mieście Kraków. Pełny adres: Wielopole 12, 33-332 Kraków, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 244 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,65. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: usługi na miejscu, brak parkingu dla wózków, brak wjazdu dla wózków.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Baron Barber Wielopole?
Klienci ocenili Baron Barber Wielopole na 4,5 / 5 na podstawie 244 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,65. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Baron Barber Wielopole jest otwarte?
Baron Barber Wielopole jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy Baron Barber Wielopole jest dostępne dla osób na wózku?
Baron Barber Wielopole ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Baron Barber Wielopole?
Baron Barber Wielopole oferuje m.in.: usługi na miejscu, brak parkingu dla wózków, brak wjazdu dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Baron Barber Wielopole?
Baron Barber Wielopole znajduje się pod adresem: Wielopole 12, 33-332 Kraków, Poland w mieście Kraków. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Klienci szukali też
„Old School” Barbershop.
Salon fryzjerski
★4,84 (789 opinii)
Hair Beauty Style
Salon fryzjerski
★4,47 (291 opinii)
V&P Beauty Salon
Salon fryzjerski
★4,69 (26 opinii)
Oferta i udogodnienia
Usługi na miejscu, Brak parkingu dla wózków, Brak wjazdu dla wózków.