Telefon
Melex Krynica Morska
Opis
Melex Krynica Morska to transport w mieście Krynica Morska. Pełny adres: Gdańska 88, 82-120 Krynica Morska, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 93 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,48. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: employs displaced individuals, offers transportation, firma prowadzona przez kobietę, miejsca dla wózków.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Melex Krynica Morska?
Klienci ocenili Melex Krynica Morska na 4,8 / 5 na podstawie 93 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,48. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Melex Krynica Morska jest otwarte?
Melex Krynica Morska jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Melex Krynica Morska?
Najmniej tłoczno w Melex Krynica Morska bywa w poniedziałek około godziny 14:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jakie udogodnienia oferuje Melex Krynica Morska?
Melex Krynica Morska oferuje m.in.: employs displaced individuals, offers transportation, firma prowadzona przez kobietę, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Melex Krynica Morska?
Melex Krynica Morska znajduje się pod adresem: Gdańska 88, 82-120 Krynica Morska, Poland w mieście Krynica Morska. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★86
4★2
3★0
2★0
1★5
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
30 czerwca 2026
- super
- profesjonalny
★
★
★
★
★
21 czerwca 2026
- szybko
- polecam
- sprawnie
★
★
★
★
★
5 czerwca 2026
- wspaniały
- tanio
★
★
★
★
★
8 maja 2026
- profesjonalizm
- usługa
★
★
★
★
★
8 maja 2026
- szybko
- polecam
- świetne
Klienci szukali też
Melex Krynica Morska Elektryczne Taxi
Transport
★4,58 (113 opinii)
Melex Krynica Morska Henderson
Transport
★4,45 (48 opinii)
Melex Krynica Morska przewozy i wycieczki
Firma transportowa
★4,56 (26 opinii)
Oferta i udogodnienia
Employs displaced individuals, Offers transportation, Firma prowadzona przez kobietę, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans.