Przejdź do treści

Kwiaciarnia na Zajączku

Łask·★4,65 · na podstawie 42 opinii

Opis

Kwiaciarnia na Zajączku to kwiaciarnia w mieście Łask. Pełny adres: Armii Krajowej 17, 98-100 Łask, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 42 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,65. Firma jest czynna codziennie w godzinach 9:00–16:00. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, dostawa, parking dla wózków, wjazd dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Kwiaciarnia na Zajączku?
Klienci ocenili Kwiaciarnia na Zajączku na 4,9 / 5 na podstawie 42 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,65. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Kwiaciarnia na Zajączku jest otwarte?
Kwiaciarnia na Zajączku jest czynne codziennie w godzinach 9:00–16:00.
Czy w Kwiaciarnia na Zajączku można płacić kartą?
Tak, Kwiaciarnia na Zajączku akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Kwiaciarnia na Zajączku jest dostępne dla osób na wózku?
Kwiaciarnia na Zajączku ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Kwiaciarnia na Zajączku?
Kwiaciarnia na Zajączku oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, dostawa, parking dla wózków, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, wi-fi. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kwiaciarnia na Zajączku?
Kwiaciarnia na Zajączku znajduje się pod adresem: Armii Krajowej 17, 98-100 Łask, Poland w mieście Łask. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Oferta i udogodnienia

Firma prowadzona przez kobietę, Dostawa, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Wi-Fi, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking przy ulicy, Darmowy parking.

Inne kwiaciarnia — Łask

Mapa konkurencji