Travel Agency Antur
Opis
Travel Agency Antur to biuro podróży w mieście Leszno. Pełny adres: Bolesława Chrobrego 13, 64-100 Leszno, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: agencja nurkowa, biuro rejsowe, biuro wycieczek, biuro wycieczek autokarowych, operator turystyczny.
Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 66 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,69. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–18:00. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, umawianie online, usługi na miejscu, parking dla wózków.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Travel Agency Antur?
Kiedy Travel Agency Antur jest otwarte?
Jak umówić wizytę w Travel Agency Antur?
Czy Travel Agency Antur jest dostępne dla osób na wózku?
Jakie udogodnienia oferuje Travel Agency Antur?
Jak dojechać do Travel Agency Antur?
Rozkład ocen
Wybrane opinie klientów
- miejsce
- atmosfera
- polecam
- klient
- usługa
- polecam
- klient
- profesjonalny
- polecam
- klient
- usługa
- polecam
- klient
- usługa
- polecam
- klient
- miejsce
- polecam
- klient
- polecam
- serdecznie
- profesjonalny
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Firma prowadzona przez kobietę, Umawianie online, Usługi na miejscu, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toalety bez podziału na płeć, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Discounts for kids, Family discount.