Oficjalna strona
·
e-ogrodek.pl
Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka
Opis
Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka to centrum ogrodnicze w mieście Lipno. Pełny adres: Ptasia 2, 87-600 Lipno, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 44 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,56. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka?
Klienci ocenili Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka na 4,8 / 5 na podstawie 44 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,56. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka jest otwarte?
Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka można płacić kartą?
Tak, Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka jest dostępne dla osób na wózku?
Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka?
Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka oferuje m.in.: wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka?
Kostrzewska Anna. Sklep ogrodniczy, szkółka znajduje się pod adresem: Ptasia 2, 87-600 Lipno, Poland w mieście Lipno. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★36
4★7
3★1
2★0
1★0
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
30 maja 2026
- miły
★
★
★
★
★
16 grudnia 2025
- miły
- fachowo
- obsługa
★
★
★
★
★
11 czerwca 2024
- miły
- serdecznie
★
★
★
★
★
15 sierpnia 2023
- miły
- polecam
- fachowo
★
★
★
★
★
6 czerwca 2022
- polecam
- miejsce
★
★
★
★
★
31 sierpnia 2021
- polecam
- profesjonalny
★
★
★
★
★
12 września 2019
- polecam
- czystość
- sumiennie
Klienci szukali też
Flora Park Centrum Ogrodnicze/Szkółka drzew i krzewów/Szkółka roślin ozdobnych/Pasieka
Szkółka roślin
★4,71 (53 opinie)
AGROMASTER Jacek Iwiński – Sklep ogrodniczy
Centrum ogrodnicze
★4,52 (39 opinii)
Agrofol Sławomir Człapiński
Centrum ogrodnicze
★4,52 (47 opinii)
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.