Przejdź do treści

Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje”

Łódź·★4,65 · na podstawie 324 opinii

Oficjalna strona · anetakreuje.pl

Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje” — umów wizytę

Otwórz w Google →

Opis

Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje” to fryzjer w mieście Łódź. Pełny adres: Legionów 44, 90-702 Łódź, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: salon fryzjerski.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 324 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,65. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, usługi na miejscu, parking dla wózków, wjazd dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje”?
Klienci ocenili Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje” na 4,6 / 5 na podstawie 324 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,65. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje” jest otwarte?
Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje” działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje”?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje”, zadzwoń pod +48 783 551 321 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje” jest dostępne dla osób na wózku?
Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje” ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje”?
Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje” oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, usługi na miejscu, parking dla wózków, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje”?
Salon fryzjersko-kosmetyczny „Aneta kreuje” znajduje się pod adresem: Legionów 44, 90-702 Łódź, Poland w mieście Łódź. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★259
4★34
3★6
2★5
1★20

Wybrane opinie klientów

★ ☆ ☆ ☆ ☆ 11 września 2025
  • niestety
  • odradzam

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Firma prowadzona przez kobietę, Usługi na miejscu, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Brak pętli indukcyjnej, Beverages, Toalety bez podziału na płeć, Toaleta, Wizyta po umówieniu, Zalecane umawianie wizyt, Accepts walk-ins, Plastikowe butelki, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Dobre dla dzieci, Parking płatny, Płatny parking przy ulicy.

Inne fryzjer — Łódź

Mapa konkurencji