www.facebook.com
Odzież wyWażona
Opis
Odzież wyWażona to lumpeks w mieście Łódź. Pełny adres: Wschodnia 74, 90-135 Łódź, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,1 / 5 (na podstawie 34 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,23. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: zakupy stacjonarne, brak dostawy, used goods, krótka wizyta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Odzież wyWażona?
Klienci ocenili Odzież wyWażona na 4,1 / 5 na podstawie 34 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,23. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Odzież wyWażona jest otwarte?
Odzież wyWażona działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Odzież wyWażona można płacić kartą?
Tak, Odzież wyWażona akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Odzież wyWażona?
Odzież wyWażona oferuje m.in.: zakupy stacjonarne, brak dostawy, used goods, krótka wizyta, clothing, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Odzież wyWażona?
Odzież wyWażona znajduje się pod adresem: Wschodnia 74, 90-135 Łódź, Poland w mieście Łódź. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★21
4★5
3★1
2★3
1★4
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
19 czerwca 2026
- miły
- obsługa
- polecam
★
★
★
★
★
18 czerwca 2026
- miejsce
★
★
★
★
☆
31 grudnia 2025
- lokal
- cena
★
★
★
★
★
19 grudnia 2024
- miejsce
- miły
- obsługa
★
★
★
★
☆
5 listopada 2024
- fatalny
Klienci szukali też
Łódzki Wieszak
Lumpeks
★4,35 (82 opinie)
Tania Szafa
Lumpeks
★4,21 (108 opinii)
Second Hand from London
Lumpeks
★4,16 (449 opinii)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.instagram.com
Odzież wyWażona (@odziezwywazona) - Instagram
Otwórz w Google →
secondhandy.com.pl
Odzież WyWażona - SecondHandy
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Zakupy stacjonarne, Brak dostawy, Used goods, Krótka wizyta, Clothing, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.