Przejdź do treści

Parkowe Przedszkole Łódź – Julianów

Łódź·4,59 · na podstawie 64 opinii

Oficjalna strona · parkoweprzedszkole.pl

Parkowe Przedszkole Łódź – Julianów — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Parkowe Przedszkole Łódź – Julianów to przedszkole w mieście Łódź. Pełny adres: Krzewowa 10, 91-478 Łódź, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 64 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,59. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30–17:30.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Parkowe Przedszkole Łódź – Julianów?
Klienci ocenili Parkowe Przedszkole Łódź – Julianów na 4,5 / 5 na podstawie 64 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,59. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Parkowe Przedszkole Łódź – Julianów jest otwarte?
Parkowe Przedszkole Łódź – Julianów działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30–17:30. W weekendy jest nieczynne.
Jak dojechać do Parkowe Przedszkole Łódź – Julianów?
Parkowe Przedszkole Łódź – Julianów znajduje się pod adresem: Krzewowa 10, 91-478 Łódź, Poland w mieście Łódź. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★56
4★1
3★0
2★0
1★7

Wybrane opinie klientów

28 stycznia 2026
  • dzieci
  • atmosfera
  • świetne
28 stycznia 2026
  • dzieci
  • atmosfera
  • rodziny
28 stycznia 2026
  • dzieci
  • cierpliwie
  • profesjonalny
8 stycznia 2026
  • dzieci
  • cierpliwie
  • personel
28 grudnia 2025
  • dzieci
  • cierpliwie
27 września 2025
  • dzieci
  • polecam
  • cena
11 września 2025
  • dzieci
  • atmosfera
  • profesjonalny

Oferta i udogodnienia

Brak parkingu dla wózków.

Inne przedszkole — Łódź

Mapa konkurencji