Przejdź do treści

Auto & Partner

Łódź·★4,56 · na podstawie 183 opinii

Opis

Auto & Partner to wulkanizacja w mieście Łódź. Pełny adres: Łagiewnicka 49, 91-839 Łódź, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 183 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,56. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, wjazd dla wózków, mechanik.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Auto & Partner?
Klienci ocenili Auto & Partner na 4,3 / 5 na podstawie 183 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,56. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Auto & Partner jest otwarte?
Auto & Partner działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Auto & Partner?
Aby umówić wizytę w Auto & Partner, skorzystaj z danych kontaktowych w wizytówce Google.
Czy Auto & Partner jest dostępne dla osób na wózku?
Auto & Partner ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Auto & Partner?
Auto & Partner oferuje m.in.: brak dostawy, wjazd dla wózków, mechanik. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Auto & Partner?
Auto & Partner znajduje się pod adresem: Łagiewnicka 49, 91-839 Łódź, Poland w mieście Łódź. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★136
4★19
3★3
2★5
1★20

Wybrane opinie klientów

★ ★ ☆ ☆ ☆ 10 czerwca 2026
  • profesjonalny
  • obsługa
  • niestety
★ ★ ★ ★ ★ 7 lutego 2026
  • profesjonalny
  • szybko
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 7 grudnia 2025
  • profesjonalny
  • szybko
  • polecam
★ ★ ★ ★ ★ 22 lutego 2025
  • szybko
  • opony
  • wymiana

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Brak dostawy, Wjazd dla wózków, Mechanik.

Inne wulkanizacja — Łódź

Mapa konkurencji