Przejdź do treści

Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi

Łomianki Dolne·4,66 · na podstawie 119 opinii

Oficjalna strona · fundacjabykazarogi.org

Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi to fundacja w mieście Łomianki Dolne. Pełny adres: Wyjątkowa 31, 05-092 Łomianki Dolne, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: hodowla koni, jazda konna, stajnia, szkoła jazdy konnej, terapeuta zajęciowy.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 119 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,66. Firma jest czynna codziennie w godzinach 8:00–20:00.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi?
Klienci ocenili Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi na 4,7 / 5 na podstawie 119 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,66. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi jest otwarte?
Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi jest czynne codziennie w godzinach 8:00–20:00.
Czy Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi jest dostępne dla osób na wózku?
Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi?
Hipoterapia Fundacja Byka za Rogi znajduje się pod adresem: Wyjątkowa 31, 05-092 Łomianki Dolne, Poland w mieście Łomianki Dolne. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★109
4★1
3★0
2★2
1★7

Wybrane opinie klientów

30 lipca 2026
  • miejsce
  • polecam
  • dzieci
30 marca 2025
  • miejsce
  • polecam
  • atmosfera
26 marca 2025
  • miejsce
  • polecam
  • atmosfera
24 marca 2025
  • miejsce
  • polecam
9 sierpnia 2024
  • miejsce
  • atmosfera
  • wspaniały

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków.