Oficjalna strona
·
lublin.bmw-bestauto.pl
Best Auto sp. z o.o
Opis
Best Auto sp. z o.o to salon bmw w mieście Lublin. Pełny adres: Metalurgiczna 60, 20-234 Lublin, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: salon mini, serwis motocyklowy.
Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 835 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,45. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, myjnia, karty kredytowe.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Best Auto sp. z o.o?
Klienci ocenili Best Auto sp. z o.o na 4,4 / 5 na podstawie 835 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,45. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Best Auto sp. z o.o jest otwarte?
Best Auto sp. z o.o działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Best Auto sp. z o.o?
Najmniej tłoczno w Best Auto sp. z o.o bywa w sobota około godziny 09:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Best Auto sp. z o.o jest dostępne dla osób na wózku?
Best Auto sp. z o.o ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Best Auto sp. z o.o?
Best Auto sp. z o.o oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, myjnia, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Best Auto sp. z o.o?
Best Auto sp. z o.o znajduje się pod adresem: Metalurgiczna 60, 20-234 Lublin, Poland w mieście Lublin. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★643
4★74
3★30
2★12
1★76
Klienci szukali też
Dealer BMW Motorrad Best Auto Lublin
Salon BMW Motorrad
★4,56 (52 opinie)
Bmw części nowe i używane Automis Sp. z o.o.
Giełda części samochodowych
★4,61 (54 opinie)
TMS Bawaria – Serwis samochodów marki BMW i MINI
Warsztat samochodowy
★4,60 (44 opinie)
Oferta i udogodnienia
Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Myjnia, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.