Oficjalna strona
·
adresy.cosmedica.pl
Apteka Cosmedica
Apteka MielecDostawca kosmetyków MielecDrogeria MielecGabinet lekarski MielecKlinika medyczna MielecPrzychodnia MielecSklep z kosmetykami Mielec
Opis
Apteka Cosmedica to apteka w mieście Mielec. Pełny adres: Powstańców Warszawy 4, 39-300 Mielec, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: dostawca kosmetyków, drogeria, gabinet lekarski, klinika medyczna, przychodnia.
Średnia ocena klientów to 3,2 / 5 (na podstawie 35 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,00. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–21:00. Wśród udogodnień: odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu, brak dostawy.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Apteka Cosmedica?
Klienci ocenili Apteka Cosmedica na 3,2 / 5 na podstawie 35 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,00. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Apteka Cosmedica jest otwarte?
Apteka Cosmedica działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–21:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy w Apteka Cosmedica można płacić kartą?
Tak, Apteka Cosmedica akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Apteka Cosmedica jest dostępne dla osób na wózku?
Apteka Cosmedica ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Apteka Cosmedica?
Apteka Cosmedica oferuje m.in.: odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu, brak dostawy, parking dla wózków, wjazd dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Apteka Cosmedica?
Apteka Cosmedica znajduje się pod adresem: Powstańców Warszawy 4, 39-300 Mielec, Poland w mieście Mielec. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★19
4★0
3★1
2★0
1★15
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
11 czerwca 2026
- obsługa
- miły
- super
★
☆
☆
☆
☆
13 czerwca 2025
- odradzam
- porażka
★
★
★
★
★
9 maja 2025
- profesjonalny
- atmosfera
- polecam
★
★
★
★
★
9 maja 2025
- profesjonalny
- pacjent
★
☆
☆
☆
☆
28 stycznia 2024
- porażka
★
☆
☆
☆
☆
12 grudnia 2023
- odradzam
★
☆
☆
☆
☆
11 września 2021
- odradzam
- fatalny
Oferta i udogodnienia
Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Usługi na miejscu, Brak dostawy, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Medication disposal, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.