Przejdź do treści

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn

Nadarzyn·4,35 · na podstawie 28 opinii

Oficjalna strona · pkn.net.pl

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn to biuro firmy w mieście Nadarzyn. Pełny adres: Błońska 1B, 05-830 Nadarzyn, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 28 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,35. Firma działa przez 5 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn?
Klienci ocenili Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn na 4,7 / 5 na podstawie 28 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,35. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn jest otwarte?
Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn jest dostępne dla osób na wózku?
Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn?
Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn znajduje się pod adresem: Błońska 1B, 05-830 Nadarzyn, Poland w mieście Nadarzyn. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★24
4★2
3★1
2★0
1★1

Wybrane opinie klientów

24 maja 2026
  • pracownicy
  • cierpliwie
7 maja 2026
  • obsługa
  • klient
  • szybko
18 lutego 2026
  • polecam
  • pracownicy
  • profesjonalizm
12 grudnia 2023
  • obsługa
  • miły
22 stycznia 2021
  • obsługa
  • polecam
  • kompetentny
28 lipca 2020
  • polecam
  • miły
  • atmosfera

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Toaleta.

Inne biuro firmy — Nadarzyn

Mapa konkurencji