Oficjalna strona
·
varialazienki.pl
Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz
Opis
Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz to salon łazienek w mieście Nakło nad Notecią. Pełny adres: Jackowskiego 4, 89-100 Nakło nad Notecią, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 120 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,42. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, dostawa tego samego dnia, parking dla wózków.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz?
Klienci ocenili Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz na 4,4 / 5 na podstawie 120 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,42. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz jest otwarte?
Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy w Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz można płacić kartą?
Tak, Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz jest dostępne dla osób na wózku?
Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz?
Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz oferuje m.in.: dostawa, odbiór w sklepie, dostawa tego samego dnia, parking dla wózków, wjazd dla wózków, krótka wizyta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz?
Varia – Salon Łazienek i wyposażenia wnętrz znajduje się pod adresem: Jackowskiego 4, 89-100 Nakło nad Notecią, Poland w mieście Nakło nad Notecią. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★84
4★18
3★9
2★4
1★5
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
27 listopada 2025
- polecam
- profesjonalny
- idealny
★
★
★
★
★
9 maja 2025
- polecam
- obsługa
- pracownicy
★
★
★
★
★
24 października 2024
- polecam
- pracownicy
- klient
★
★
★
★
★
23 października 2024
- polecam
- obsługa
- profesjonalny
★
☆
☆
☆
☆
15 września 2024
- odradzam
- porażka
★
★
★
★
★
28 stycznia 2021
- obsługa
- warto
- szybko
★
★
★
★
★
9 października 2020
- polecam
- firma
- miły
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Dostawa, Odbiór w sklepie, Dostawa tego samego dnia, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking.