Oficjalna strona
·
ziarenko24.pl
Piekarnia Cukiernia Ziarenko
Opis
Piekarnia Cukiernia Ziarenko to piekarnia w mieście Niegowonice. Pełny adres: Dąbrowska 4A, 42-454 Niegowonice, Poland.
Średnia ocena klientów to 3,8 / 5 (na podstawie 45 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,29. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, wjazd dla wózków, brak toalety, krótka wizyta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Piekarnia Cukiernia Ziarenko?
Klienci ocenili Piekarnia Cukiernia Ziarenko na 3,8 / 5 na podstawie 45 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,29. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Piekarnia Cukiernia Ziarenko jest otwarte?
Piekarnia Cukiernia Ziarenko jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Piekarnia Cukiernia Ziarenko?
Najmniej tłoczno w Piekarnia Cukiernia Ziarenko bywa w piątek około godziny 06:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Piekarnia Cukiernia Ziarenko jest dostępne dla osób na wózku?
Piekarnia Cukiernia Ziarenko ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Piekarnia Cukiernia Ziarenko?
Piekarnia Cukiernia Ziarenko oferuje m.in.: brak dostawy, wjazd dla wózków, brak toalety, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Piekarnia Cukiernia Ziarenko?
Piekarnia Cukiernia Ziarenko znajduje się pod adresem: Dąbrowska 4A, 42-454 Niegowonice, Poland w mieście Niegowonice. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★28
4★4
3★0
2★4
1★9
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
9 września 2025
- obsługa
- super
- cena
★
★
☆
☆
☆
20 sierpnia 2025
- super
- cena
★
★
★
★
★
24 lipca 2025
- obsługa
- pyszne
- atmosfera
★
★
★
★
★
24 lipca 2025
- polecam
- sympatyczny
★
☆
☆
☆
☆
11 czerwca 2025
- niestety
★
★
★
★
☆
26 sierpnia 2024
- pizza
- miły
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Brak dostawy, Wjazd dla wózków, Brak toalety, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking przy ulicy, Darmowy parking.