Przejdź do treści

Między Żaglami

Nieporęt·4,64 · na podstawie 246 opinii

Opis

Między Żaglami to wypożyczalnia łodzi w mieście Nieporęt. Pełny adres: Aleja Wojska Polskiego 3, 05-126 Nieporęt, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 246 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,64. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, karty kredytowe, karty płatnicze.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Między Żaglami?
Klienci ocenili Między Żaglami na 4,6 / 5 na podstawie 246 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,64. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Między Żaglami jest otwarte?
Między Żaglami jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Między Żaglami?
Najmniej tłoczno w Między Żaglami bywa w środa około godziny 17:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Między Żaglami jest dostępne dla osób na wózku?
Między Żaglami ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Między Żaglami?
Między Żaglami oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Między Żaglami?
Między Żaglami znajduje się pod adresem: Aleja Wojska Polskiego 3, 05-126 Nieporęt, Poland w mieście Nieporęt. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★198
4★25
3★3
2★9
1★11

Wybrane opinie klientów

25 maja 2026
  • polecam
  • atmosfera
  • świetne
20 sierpnia 2025
  • polecam
  • idealny
  • cena

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne wypożyczalnia łodzi — Nieporęt

Mapa konkurencji