Oficjalna strona
·
kompanialesna.pl
Forest Company Sp.j.
Opis
Forest Company Sp.j. to usługi leśne w mieście Nowy Dwór-Parcela. Pełny adres: Nowy Dwór-Parcela 21, 96-115 Nowy Dwór-Parcela, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 40 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,68. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, parking dla wózków, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Forest Company Sp.j.?
Klienci ocenili Forest Company Sp.j. na 4,6 / 5 na podstawie 40 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,68. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Forest Company Sp.j. jest otwarte?
Forest Company Sp.j. działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy Forest Company Sp.j. jest dostępne dla osób na wózku?
Forest Company Sp.j. ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Forest Company Sp.j.?
Forest Company Sp.j. oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, parking dla wózków, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków, toalety bez podziału na płeć. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Forest Company Sp.j.?
Forest Company Sp.j. znajduje się pod adresem: Nowy Dwór-Parcela 21, 96-115 Nowy Dwór-Parcela, Poland w mieście Nowy Dwór-Parcela. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Oferta i udogodnienia
Firma prowadzona przez kobietę, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Toalety bez podziału na płeć, Darmowy parking, Parking na miejscu.