Telefon
Stacja Kontroli Pojazdów
Opis
Stacja Kontroli Pojazdów to stacja kontroli pojazdów w mieście Ostrów Wielkopolski. Pełny adres: Młyńska 1, 63-410 Ostrów Wielkopolski, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 132 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,62. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, mechanik, toaleta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Stacja Kontroli Pojazdów?
Klienci ocenili Stacja Kontroli Pojazdów na 4,7 / 5 na podstawie 132 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,62. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Stacja Kontroli Pojazdów jest otwarte?
Stacja Kontroli Pojazdów działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Stacja Kontroli Pojazdów?
Aby umówić wizytę w Stacja Kontroli Pojazdów, zadzwoń pod +48 62 735 61 70.
Czy Stacja Kontroli Pojazdów jest dostępne dla osób na wózku?
Stacja Kontroli Pojazdów ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Stacja Kontroli Pojazdów?
Stacja Kontroli Pojazdów oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, mechanik, toaleta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Stacja Kontroli Pojazdów?
Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się pod adresem: Młyńska 1, 63-410 Ostrów Wielkopolski, Poland w mieście Ostrów Wielkopolski. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★110
4★14
3★5
2★1
1★2
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
5 maja 2026
- polecam
- profesjonalny
- doskonały
★
★
★
★
★
21 stycznia 2026
- polecam
- panowie
★
★
★
★
★
6 lutego 2024
- profesjonalny
- samochód
- super
★
★
★
★
★
4 sierpnia 2023
- polecam
★
★
★
★
★
20 sierpnia 2021
- miły
- obsługa
★
★
★
★
★
16 lutego 2021
- miły
- obsługa
- samochód
★
★
★
★
★
6 maja 2018
- polecam
- miły
- obsługa
Klienci szukali też
Stacja kontroli pojazdów
Stacja kontroli pojazdów
★4,54 (42 opinie)
Listar. Okręgowa stacja kontroli pojazdów
Stacja kontroli pojazdów
★4,61 (100 opinii)
SKP OSTRÓW – Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Ostrowie Wielkopolskim
Stacja kontroli pojazdów
★4,58 (116 opinii)
Oferta i udogodnienia
Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Mechanik, Toaleta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.