Przejdź do treści

Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski·★4,75 · na podstawie 42 opinii

Telefon

Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski — zadzwoń

+48536374991 →

Opis

Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski to sklep z e-papierosami w mieście Ostrowiec Świętokrzyski. Pełny adres: Adama Mickiewicza 30 Galeria, Adama Mickiewicza 30, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 42 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,75. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski?
Klienci ocenili Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski na 4,9 / 5 na podstawie 42 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,75. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski jest otwarte?
Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski można płacić kartą?
Tak, Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski?
Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski oferuje m.in.: krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski?
Liquid Jungle – Vape Shop Ostrowiec Świętokrzyski znajduje się pod adresem: Adama Mickiewicza 30 Galeria, Adama Mickiewicza 30, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Poland w mieście Ostrowiec Świętokrzyski. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★41
4★0
3★0
2★0
1★1

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 18 kwietnia 2026
  • polecam
  • miły
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 18 kwietnia 2026
  • polecam
  • miły
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 6 grudnia 2025
  • polecam
  • miły
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 6 grudnia 2025
  • polecam
  • miły
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 6 grudnia 2025
  • polecam
★ ★ ★ ★ ★ 27 listopada 2025
  • polecam
  • miły
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 9 października 2025
  • polecam
  • miły
  • obsługa

Oferta i udogodnienia

Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep z e-papierosami — Ostrowiec Świętokrzyski

Mapa konkurencji