Point of Sale Plus and Cyfrowy Polsat
Opis
Point of Sale Plus and Cyfrowy Polsat to dostawca usług telekomunikacyjnych w mieście Oświęcim. Pełny adres: Niwa, ul, Powstańców Śląskich 1, 32-600 Oświęcim, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: akcesoria telefoniczne, bank, broker ubezpieczeniowy, dostawca internetu, operator kablowy.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 678 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,75. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, elektronika, karty kredytowe.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Point of Sale Plus and Cyfrowy Polsat?
Kiedy Point of Sale Plus and Cyfrowy Polsat jest otwarte?
Czy Point of Sale Plus and Cyfrowy Polsat jest dostępne dla osób na wózku?
Jakie udogodnienia oferuje Point of Sale Plus and Cyfrowy Polsat?
Jak dojechać do Point of Sale Plus and Cyfrowy Polsat?
Rozkład ocen
Klienci szukali też
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
Lista POS - Plus.pl
Otwórz w Google →Point of Sale Plus and Cyfrowy Polsat - Reviews, Photos ...
Otwórz w Google →Plus i Polsat Box - Galeria Niwa
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Elektronika, Karty kredytowe, Karty płatnicze.