Przejdź do treści

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando

Otrębusy·4,88 · na podstawie 34 opinii

Oficjalna strona · stando.waw.pl

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando to adwokat ogólny w mieście Otrębusy. Pełny adres: Łosia 9B, 05-805 Otrębusy, Poland.

Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 34 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,88. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: usługi na miejscu, no online appointments, toaleta, wizyta po umówieniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando?
Klienci ocenili Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando na 5,0 / 5 na podstawie 34 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,88. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando jest otwarte?
Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jakie udogodnienia oferuje Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando?
Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando oferuje m.in.: usługi na miejscu, no online appointments, toaleta, wizyta po umówieniu, zalecane umawianie wizyt. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando?
Kancelaria Adwokacka Aleksandra Stando znajduje się pod adresem: Łosia 9B, 05-805 Otrębusy, Poland w mieście Otrębusy. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★34
4★0
3★0
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

8 sierpnia 2026
  • polecam
  • rzetelnie
  • serdecznie
30 maja 2026
  • polecam
  • rzetelnie
  • profesjonalizm
20 maja 2026
  • polecam
  • rzetelnie
  • kompetentny
9 marca 2026
  • polecam
  • świetne
  • czystość
30 grudnia 2025
  • profesjonalny
  • sprawnie
8 sierpnia 2025
  • polecam
  • kompetentny
  • klient
23 lipca 2025
  • polecam
  • profesjonalizm
  • serdecznie
3 lipca 2025
  • polecam
  • rzetelnie
  • profesjonalizm

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Usługi na miejscu, No online appointments, Toaleta, Wizyta po umówieniu, Zalecane umawianie wizyt.