Oficjalna strona
·
nauka.pila.pl
Centrum Kształcenia „Nauka”
Opis
Centrum Kształcenia „Nauka” to szkoła zawodowa w mieście Piła. Pełny adres: Warsztatowa 6, 64-920 Piła, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: liceum, szkoła techniczna.
Średnia ocena klientów to 3,4 / 5 (na podstawie 58 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 3,91. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–15:00. Wśród udogodnień: zajęcia online, parking dla wózków, wjazd dla wózków.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Centrum Kształcenia „Nauka”?
Klienci ocenili Centrum Kształcenia „Nauka” na 3,4 / 5 na podstawie 58 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 3,91. To wynik nieco poniżej średniej — warto zapoznać się z opiniami przed wizytą.
Kiedy Centrum Kształcenia „Nauka” jest otwarte?
Centrum Kształcenia „Nauka” działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–15:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy Centrum Kształcenia „Nauka” jest dostępne dla osób na wózku?
Centrum Kształcenia „Nauka” ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Centrum Kształcenia „Nauka”?
Centrum Kształcenia „Nauka” oferuje m.in.: zajęcia online, parking dla wózków, wjazd dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Centrum Kształcenia „Nauka”?
Centrum Kształcenia „Nauka” znajduje się pod adresem: Warsztatowa 6, 64-920 Piła, Poland w mieście Piła. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★32
4★1
3★4
2★1
1★20
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
14 maja 2026
- przyjazne
- atmosfera
★
☆
☆
☆
☆
25 kwietnia 2025
- niekompetentny
- odradzam
★
★
★
★
★
12 września 2023
- profesjonalny
★
★
★
★
★
13 maja 2023
- miły
- godne polecenia
- polecam
Oferta i udogodnienia
Zajęcia online, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków.