Przejdź do treści

Bistro Kultura

Płońsk·4,50 · na podstawie 56 opinii

Opis

Bistro Kultura to bistro w mieście Płońsk. Pełny adres: Płocka 50, 09-100 Płońsk, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 56 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,50. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Bistro Kultura?
Klienci ocenili Bistro Kultura na 4,5 / 5 na podstawie 56 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,50. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Bistro Kultura jest otwarte?
Bistro Kultura jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Bistro Kultura?
Najmniej tłoczno w Bistro Kultura bywa w poniedziałek około godziny 10:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Bistro Kultura jest dostępne dla osób na wózku?
Bistro Kultura ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Bistro Kultura?
Bistro Kultura oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Bistro Kultura?
Bistro Kultura znajduje się pod adresem: Płocka 50, 09-100 Płońsk, Poland w mieście Płońsk. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★37
4★14
3★3
2★1
1★1

Wybrane opinie klientów

21 czerwca 2023
  • polecam
  • smaczne
  • jedzenie
25 stycznia 2019
  • polecam
  • miejsce
  • porcje
6 maja 2018
  • polecam
  • smaczne
5 grudnia 2017
  • miejsce

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków.