Przejdź do treści

TURBO AUTO MECHANIKA

Powroźnik·4,62 · na podstawie 67 opinii

Opis

TURBO AUTO MECHANIKA to warsztat samochodowy w mieście Powroźnik. Pełny adres: ul. Międzyzdroje 42, 33-370 Powroźnik, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 67 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,62. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, mechanik, toaleta, zalecane umawianie wizyt.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać TURBO AUTO MECHANIKA?
Klienci ocenili TURBO AUTO MECHANIKA na 4,7 / 5 na podstawie 67 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,62. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy TURBO AUTO MECHANIKA jest otwarte?
TURBO AUTO MECHANIKA działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w TURBO AUTO MECHANIKA?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w TURBO AUTO MECHANIKA, zadzwoń pod +48 505 310 109 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy TURBO AUTO MECHANIKA jest dostępne dla osób na wózku?
TURBO AUTO MECHANIKA ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje TURBO AUTO MECHANIKA?
TURBO AUTO MECHANIKA oferuje m.in.: wjazd dla wózków, mechanik, toaleta, zalecane umawianie wizyt, parking na miejscu. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do TURBO AUTO MECHANIKA?
TURBO AUTO MECHANIKA znajduje się pod adresem: ul. Międzyzdroje 42, 33-370 Powroźnik, Poland w mieście Powroźnik. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Mechanik, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt, Parking na miejscu.