Przejdź do treści

Men’s Club Barbershop

Poznań·4,84 · na podstawie 140 opinii

Oficjalna strona · mensclubbarbershop1.booksy.com

Men’s Club Barbershop — umów wizytę

Otwórz w Google →

Opis

Men’s Club Barbershop to barber shop w mieście Poznań. Pełny adres: 27 Grudnia 3, 61-737 Poznań, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 140 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,84. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: usługi na miejscu, toaleta, zalecane umawianie wizyt, karty kredytowe.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Men’s Club Barbershop?
Klienci ocenili Men’s Club Barbershop na 4,9 / 5 na podstawie 140 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,84. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Men’s Club Barbershop jest otwarte?
Men’s Club Barbershop działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Men’s Club Barbershop?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Men’s Club Barbershop, zadzwoń pod +48 790 363 098 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Jakie udogodnienia oferuje Men’s Club Barbershop?
Men’s Club Barbershop oferuje m.in.: usługi na miejscu, toaleta, zalecane umawianie wizyt, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Men’s Club Barbershop?
Men’s Club Barbershop znajduje się pod adresem: 27 Grudnia 3, 61-737 Poznań, Poland w mieście Poznań. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★135
4★2
3★2
2★0
1★1

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Usługi na miejscu, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Dobre dla dzieci.

Inne barber shop — Poznań

Mapa konkurencji