Przejdź do treści

Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa

Poznań·4,15 · na podstawie 591 opinii

Oficjalna strona · medicover.pl

Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa — umów wizytę

Otwórz w Google →

Opis

Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa to centrum medyczne w mieście Poznań. Pełny adres: Pl. Władysława Andersa 5, 61-894 Poznań, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: klinika medyczna, laboratorium, lekarz.

Średnia ocena klientów to 4,1 / 5 (na podstawie 591 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,15. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa?
Klienci ocenili Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa na 4,1 / 5 na podstawie 591 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,15. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa jest otwarte?
Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa, zadzwoń pod +48 500 900 500 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa jest dostępne dla osób na wózku?
Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa?
Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta, wizyta po umówieniu, zalecane umawianie wizyt. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa?
Centrum Medyczne Medicover Plac Andersa znajduje się pod adresem: Pl. Władysława Andersa 5, 61-894 Poznań, Poland w mieście Poznań. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★420
4★26
3★17
2★12
1★116

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Wizyta po umówieniu, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne centrum medyczne — Poznań

Mapa konkurencji