Przejdź do treści

Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch

Poznań·★4,67 · na podstawie 104 opinii

Opis

Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch to mechanik w mieście Poznań. Pełny adres: 28 Czerwca 1956 r. 283, 61-478 Poznań, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: serwis samochodowy.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 104 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,67. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–17:00. Wśród udogodnień: usługi na miejscu, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, wymiana oleju.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch?
Klienci ocenili Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch na 4,8 / 5 na podstawie 104 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,67. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch jest otwarte?
Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch?
Aby umówić wizytę w Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch, zadzwoń pod +48 604 160 300.
Czy Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch jest dostępne dla osób na wózku?
Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch?
Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch oferuje m.in.: usługi na miejscu, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, wymiana oleju, toalety bez podziału na płeć, przyjazne lgbtq+. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch?
Warsztat Mechaniki Pojazdowej Grzegorz Cieluch znajduje się pod adresem: 28 Czerwca 1956 r. 283, 61-478 Poznań, Poland w mieście Poznań. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★97
4★1
3★0
2★2
1★4

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 9 lipca 2026
  • polecam
  • mechanik
★ ★ ★ ★ ★ 1 lipca 2026
  • polecam
  • fachowo
  • warsztat
★ ★ ★ ★ ★ 7 maja 2026
  • mechanik
  • fachowo
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 13 marca 2026
  • polecam
  • panowie
  • świetne
★ ★ ★ ★ ★ 4 lutego 2026
  • naprawa
  • kompetentny
★ ★ ★ ★ ★ 7 października 2025
  • polecam
  • mechanik
  • fachowo
★ ★ ★ ★ ★ 22 lipca 2025
  • polecam
  • mechanik
  • szybko
★ ★ ★ ★ ★ 31 marca 2025
  • polecam
  • fachowo
  • warsztat

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Usługi na miejscu, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Wymiana oleju, Toalety bez podziału na płeć, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne mechanik — Poznań

Mapa konkurencji