Oficjalna strona
·
warsztatmotocykli.pl
Warsztat Motocykli
Opis
Warsztat Motocykli to serwis motocyklowy w mieście Poznań. Pełny adres: Krauthofera 58, 60-201 Poznań, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 114 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,75. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00–17:00. Wśród udogodnień: usługi na miejscu, brak toalety, przyjazne lgbtq+, wizyta po umówieniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Warsztat Motocykli?
Klienci ocenili Warsztat Motocykli na 4,7 / 5 na podstawie 114 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,75. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Warsztat Motocykli jest otwarte?
Warsztat Motocykli działa od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Jakie udogodnienia oferuje Warsztat Motocykli?
Warsztat Motocykli oferuje m.in.: usługi na miejscu, brak toalety, przyjazne lgbtq+, wizyta po umówieniu, zalecane umawianie wizyt, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Warsztat Motocykli?
Warsztat Motocykli znajduje się pod adresem: Krauthofera 58, 60-201 Poznań, Poland w mieście Poznań. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★98
4★3
3★1
2★0
1★8
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
20 stycznia 2026
- polecam
- świetne
- warsztat
★
☆
☆
☆
☆
2 grudnia 2025
- oszustwo
★
★
★
★
★
12 listopada 2025
- polecam
- świetne
- cena
★
★
★
★
★
23 maja 2025
- polecam
- gorąco polecam
- spa
★
★
★
★
★
19 maja 2022
- polecam
- cena
- mechanik
★
★
★
★
★
21 czerwca 2021
- warsztat
- jakość
★
★
★
★
★
18 października 2020
- świetne
- cena
- cierpliwie
Klienci szukali też
Motoporadnia
Serwis motocyklowy
★4,78 (133 opinie)
Warsztat Motocyklowy – Sklep i Serwis Motocyklowy
Serwis motocyklowy
★4,72 (132 opinie)
M&M Serwis Motocyklowy
Serwis jednośladów
★4,69 (84 opinie)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
warsztatmotocykli.pl
Warsztat Motocykli - mechanika i elektryka motocyklowa Poznań
Otwórz w Google →
www.warsztatmotocyklowy.com.pl
Warsztat Motocyklowy
Otwórz w Google →
warsztatmotocykli.pl
Kontakt - Warsztat Motocykli
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Usługi na miejscu, Brak toalety, Przyjazne LGBTQ+, Wizyta po umówieniu, Zalecane umawianie wizyt, Płatności zbliżeniowe NFC.