Przejdź do treści

Stacja Paliw AMIC Energy

Poznań·★4,29 · na podstawie 689 opinii

Opis

Stacja Paliw AMIC Energy to stacja paliw w mieście Poznań. Pełny adres: Ludwika Zamenhofa 133, 61-131 Poznań, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: dostawca paliw, dostawca propanu-butanu, hotspot wi-fi, punkt totalizatora, restauracja.

Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 689 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,29. Firma jest czynna codziennie w godzinach 5:00–0:00.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Stacja Paliw AMIC Energy?
Klienci ocenili Stacja Paliw AMIC Energy na 4,3 / 5 na podstawie 689 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,29. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Stacja Paliw AMIC Energy jest otwarte?
Stacja Paliw AMIC Energy jest czynne codziennie w godzinach 5:00–0:00.
Kiedy najmniej tłoczno w Stacja Paliw AMIC Energy?
Najmniej tłoczno w Stacja Paliw AMIC Energy bywa w poniedziałek około godziny 19:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak dojechać do Stacja Paliw AMIC Energy?
Stacja Paliw AMIC Energy znajduje się pod adresem: Ludwika Zamenhofa 133, 61-131 Poznań, Poland w mieście Poznań. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★432
4★155
3★49
2★15
1★38

Oferta i udogodnienia

Toaleta dla wózków.

Inne stacja paliw — Poznań

Mapa konkurencji