Przejdź do treści

Przychodnia Familia

Pruszków·3,70 · na podstawie 87 opinii

Opis

Przychodnia Familia to klinika medyczna w mieście Pruszków. Pełny adres: Majowa 1, 05-800 Pruszków, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,1 / 5 (na podstawie 87 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 3,70. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–18:00. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Przychodnia Familia?
Klienci ocenili Przychodnia Familia na 4,1 / 5 na podstawie 87 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 3,70. To wynik nieco poniżej średniej — warto zapoznać się z opiniami przed wizytą.
Kiedy Przychodnia Familia jest otwarte?
Przychodnia Familia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–18:00. W weekendy jest nieczynne.
Kiedy najmniej tłoczno w Przychodnia Familia?
Najmniej tłoczno w Przychodnia Familia bywa w piątek około godziny 17:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak umówić wizytę w Przychodnia Familia?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Przychodnia Familia, zadzwoń pod +48 606 440 028 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Przychodnia Familia jest dostępne dla osób na wózku?
Przychodnia Familia ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Przychodnia Familia?
Przychodnia Familia oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Przychodnia Familia?
Przychodnia Familia znajduje się pod adresem: Majowa 1, 05-800 Pruszków, Poland w mieście Pruszków. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★66
4★1
3★3
2★1
1★16

Wybrane opinie klientów

7 lipca 2026
  • pacjent
  • polecam
  • personel
10 czerwca 2026
  • polecam
  • dzieci
22 maja 2026
  • pacjent
  • polecam
  • lekarz
16 marca 2026
  • problem
  • niestety
16 marca 2026
  • problem
17 stycznia 2026
  • pacjent
  • lekarz
  • profesjonalny
22 października 2025
  • pacjent
  • lekarz
  • dzieci

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking.

Inne klinika medyczna — Pruszków

Mapa konkurencji