Telefon
Top Fashion Angela / Kamila
Opis
Top Fashion Angela / Kamila to sklep z sukienkami w mieście Przystajń. Pełny adres: Częstochowska 6, 42-141 Przystajń, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 60 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,43. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, women's clothing, krótka wizyta, karty kredytowe.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Top Fashion Angela / Kamila?
Klienci ocenili Top Fashion Angela / Kamila na 4,7 / 5 na podstawie 60 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,43. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Top Fashion Angela / Kamila jest otwarte?
Top Fashion Angela / Kamila działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Top Fashion Angela / Kamila można płacić kartą?
Tak, Top Fashion Angela / Kamila akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Top Fashion Angela / Kamila jest dostępne dla osób na wózku?
Top Fashion Angela / Kamila ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Top Fashion Angela / Kamila?
Top Fashion Angela / Kamila oferuje m.in.: wjazd dla wózków, women's clothing, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Top Fashion Angela / Kamila?
Top Fashion Angela / Kamila znajduje się pod adresem: Częstochowska 6, 42-141 Przystajń, Poland w mieście Przystajń. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Klienci szukali też
NOVIA MODA Sukienki i Garnitury
Sklep z sukienkami
★4,38 (57 opinii)
LA’NOVII SUKIENKI I GARNITURY PRZYSTAJŃ
Sklep z sukienkami
★4,44 (86 opinii)
Hurtownia Nowak – Garnitury i Sukienki Przystajń
Sklep odzieżowy
★4,21 (30 opinii)
Garnitury Lebelt – Szycie na miarę
Sklep z odzieżą męską
★4,44 (72 opinie)
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Women's clothing, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking.