Kolumna Matki Bożej
Opis
Kolumna Matki Bożej to atrakcja turystyczna w mieście Racibórz. Pełny adres: Rynek, 47-400 Racibórz, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 74 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,59. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, brak restauracji, dobre dla dzieci.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Kolumna Matki Bożej?
Klienci ocenili Kolumna Matki Bożej na 4,6 / 5 na podstawie 74 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,59. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Kolumna Matki Bożej jest otwarte?
Kolumna Matki Bożej jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Kolumna Matki Bożej?
Najmniej tłoczno w Kolumna Matki Bożej bywa w wtorek około godziny 04:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Kolumna Matki Bożej jest dostępne dla osób na wózku?
Kolumna Matki Bożej ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Kolumna Matki Bożej?
Kolumna Matki Bożej oferuje m.in.: wjazd dla wózków, brak restauracji, dobre dla dzieci. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kolumna Matki Bożej?
Kolumna Matki Bożej znajduje się pod adresem: Rynek, 47-400 Racibórz, Poland w mieście Racibórz. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★52
4★14
3★6
2★1
1★1
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
☆
17 lipca 2022
- miejsce
★
★
★
★
★
28 grudnia 2020
- pięknie
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Brak restauracji, Dobre dla dzieci.