Oficjalna strona
·
radom.jezuici.pl
Holy Trinity Church
Opis
Holy Trinity Church to kościół katolicki w mieście Radom. Pełny adres: plac Kazimierza Wielkiego, 26-610 Radom, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 210 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,54.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Holy Trinity Church?
Klienci ocenili Holy Trinity Church na 4,5 / 5 na podstawie 210 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,54. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Czy Holy Trinity Church jest dostępne dla osób na wózku?
Holy Trinity Church ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Holy Trinity Church?
Holy Trinity Church znajduje się pod adresem: plac Kazimierza Wielkiego, 26-610 Radom, Poland w mieście Radom. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Klienci szukali też
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
mapy.com
Holy Trinity Church in Radom (Church) • Mapy.com
Otwórz w Google →
www.wikidata.org
Holy Trinity Church in Radom - Wikidata
Otwórz w Google →
uk.trip.com
Holy Trinity Church Tickets [2026] - Trip.com
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Parking dla wózków, Wjazd dla wózków.