Oficjalna strona
·
mcentrumfizjoterapia.pl
MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski
Opis
MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski to fizjoterapeuta w mieście Radzyń Podlaski. Pełny adres: Konstytucji 3 Maja 20, 21-300 Radzyń Podlaski, Poland.
Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 61 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,89. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–18:00. Wśród udogodnień: toaleta, zalecane umawianie wizyt, płatności zbliżeniowe nfc, darmowy parking przy ulicy.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski?
Klienci ocenili MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski na 5,0 / 5 na podstawie 61 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,89. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski jest otwarte?
MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–18:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski, zadzwoń pod +48 518 069 665 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Jakie udogodnienia oferuje MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski?
MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski oferuje m.in.: toaleta, zalecane umawianie wizyt, płatności zbliżeniowe nfc, darmowy parking przy ulicy. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski?
MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski znajduje się pod adresem: Konstytucji 3 Maja 20, 21-300 Radzyń Podlaski, Poland w mieście Radzyń Podlaski. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
mcentrumfizjoterapia.pl
Fizjoterapia Radzyń Podlaski: Mcentrumfizjoterapia
Otwórz w Google →
www.facebook.com
MCentrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski | Radzyn Podlaski
Otwórz w Google →
booksy.com
M Centrum Fizjoterapia mgr Maciej Piekarski - Radzyń Podlaski
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Toaleta, Zalecane umawianie wizyt, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking przy ulicy.