Oficjalna strona
·
szkolka-rudniccy.pl
Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy
Opis
Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy to szkółka roślin w mieście Rakszawa. Pełny adres: Rakszawa 129, 37-111 Rakszawa, Poland.
Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 52 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,74. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, karty płatnicze, darmowy parking, parking na miejscu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy?
Klienci ocenili Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy na 5,0 / 5 na podstawie 52 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,74. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy jest otwarte?
Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy?
Najmniej tłoczno w Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy bywa w sobota około godziny 08:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy jest dostępne dla osób na wózku?
Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy?
Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy oferuje m.in.: wjazd dla wózków, karty płatnicze, darmowy parking, parking na miejscu. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy?
Szkółka Krzewów Ozdobnych Jadwiga i Janusz Rudniccy znajduje się pod adresem: Rakszawa 129, 37-111 Rakszawa, Poland w mieście Rakszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★51
4★1
3★0
2★0
1★0
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
23 maja 2026
- polecam
- profesjonalny
- obsługa
★
★
★
★
★
13 maja 2026
- polecam
- świetne
- pięknie
★
★
★
★
★
20 września 2025
- świetne
★
★
★
★
★
30 lipca 2025
- polecam
- profesjonalny
- szybko
★
★
★
★
★
23 maja 2025
- rewelacja
- cudowne
★
★
★
★
★
15 maja 2025
- cena
- znakomity
- idealny
★
★
★
★
★
3 grudnia 2024
- cena
- jakość
★
★
★
★
★
13 listopada 2023
- polecam
- gorąco polecam
Klienci szukali też
Dąbek szkółka roślin ozdobnych
Szkółka roślin
★4,69 (118 opinii)
Szkółka Krzewów Ozdobnych Wrzos
Szkółka roślin
★4,79 (118 opinii)
Szkółka Roślin Ozdobnych Magdalena Dąbek
Szkółka roślin
★4,73 (152 opinie)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.szkolka-rudniccy.pl
Szkółka-Rudniccy - wysokiej jakości sadzonki roślin ...
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Szkółka Rudniccy | Rakszawa - Facebook
Otwórz w Google →
www.szkolka-rudniccy.pl
Szkółka Rudniccy
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Karty płatnicze, Darmowy parking, Parking na miejscu.