Przejdź do treści

Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny

Rawa Mazowiecka·★4,54 · na podstawie 153 opinii

Oficjalna strona · adcarrawa.pl

Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny — zobacz ofertę

Otwórz w Google →

Opis

Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny to sklep w mieście Rawa Mazowiecka. Pełny adres: Przemysłowa 6, 96-200 Rawa Mazowiecka, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 153 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,54. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, parking dla wózków, wjazd dla wózków, krótka wizyta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny?
Klienci ocenili Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny na 4,8 / 5 na podstawie 153 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,54. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny jest otwarte?
Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny można płacić kartą?
Tak, Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny jest dostępne dla osób na wózku?
Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny?
Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny oferuje m.in.: brak dostawy, parking dla wózków, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny?
Dziubińska Ilona. Sklep motoryzacyjny znajduje się pod adresem: Przemysłowa 6, 96-200 Rawa Mazowiecka, Poland w mieście Rawa Mazowiecka. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★133
4★15
3★3
2★1
1★1

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 23 maja 2026
  • polecam
  • obsługa
  • super
★ ★ ★ ★ ★ 17 maja 2026
  • polecam
  • samochód
★ ★ ★ ★ ★ 16 marca 2026
  • polecam
  • świetne
★ ★ ★ ★ ★ 27 lutego 2026
  • polecam
  • obsługa
  • samochód

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Brak dostawy, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep — Rawa Mazowiecka

Mapa konkurencji