Przejdź do treści

GOLDEN KEBAB

Rogoźnik·4,30 · na podstawie 112 opinii

Opis

GOLDEN KEBAB to kebab w mieście Rogoźnik. Pełny adres: Gen. Tadeusza Kościuszki 178A, 42-582 Rogoźnik, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 112 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,30. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: na wynos, na miejscu, lunch, kolacja.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać GOLDEN KEBAB?
Klienci ocenili GOLDEN KEBAB na 4,5 / 5 na podstawie 112 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,30. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy GOLDEN KEBAB jest otwarte?
GOLDEN KEBAB jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy GOLDEN KEBAB oferuje dostawę lub wynos?
GOLDEN KEBAB oferuje odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na stronie firmy.
Jakie udogodnienia oferuje GOLDEN KEBAB?
GOLDEN KEBAB oferuje m.in.: na wynos, na miejscu, lunch, kolacja, dla samotnych gości, jedzenie nocą. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do GOLDEN KEBAB?
GOLDEN KEBAB znajduje się pod adresem: Gen. Tadeusza Kościuszki 178A, 42-582 Rogoźnik, Poland w mieście Rogoźnik. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

Oferta i udogodnienia

Na wynos, Na miejscu, Lunch, Kolacja, Dla samotnych gości, Jedzenie nocą, Szybkie danie, Małe dania, Brak obsługi kelnerskiej, Swobodna atmosfera, Cicho, Turyści, Studenci, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking, Darmowy parking przy ulicy.