Przejdź do treści

4 FEET. Cabinet of veterinary

Rzeszów·4,74 · na podstawie 404 opinii

Opis

4 FEET. Cabinet of veterinary to weterynarz w mieście Rzeszów. Pełny adres: Pomorska 10, 35-323 Rzeszów, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 404 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,74. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak wjazdu dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać 4 FEET. Cabinet of veterinary?
Klienci ocenili 4 FEET. Cabinet of veterinary na 4,8 / 5 na podstawie 404 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,74. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy 4 FEET. Cabinet of veterinary jest otwarte?
4 FEET. Cabinet of veterinary działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w 4 FEET. Cabinet of veterinary?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w 4 FEET. Cabinet of veterinary, zadzwoń pod +48 501 226 833 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy 4 FEET. Cabinet of veterinary jest dostępne dla osób na wózku?
4 FEET. Cabinet of veterinary ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje 4 FEET. Cabinet of veterinary?
4 FEET. Cabinet of veterinary oferuje m.in.: brak wjazdu dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do 4 FEET. Cabinet of veterinary?
4 FEET. Cabinet of veterinary znajduje się pod adresem: Pomorska 10, 35-323 Rzeszów, Poland w mieście Rzeszów. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Oferta i udogodnienia

Brak wjazdu dla wózków, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt.

Inne weterynarz — Rzeszów

Mapa konkurencji